بیانیه دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در محکومیت عملیات تروریستی چابهار

بیانیه دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در محکومیت عملیات تروریستی چابهار


به گزارش خبرگزاری فارس؛ دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در محکومیت عملیات تروریستی چابهار بیانیه‌ای را صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دست پلید استکبار و ارتجاع از آستین گروهکی شیطانی و اسلام نشناس بیرون آمد و جمعی از مردم بی‌گناه سرزمین مان را به خاک و خون کشید.

جنایت ددمنشانه صبح امروز چابهار که منجر به شهادت و جراحت جمعی از مردان، زنان،کودکان و مرزداران جان برکف انتظامی گردید در حالی رخ داد که امت اسلامی آخرین روزهای ماه ربیع الاول و ایام میلاد مسعود پیامبر اعظم «ص» را به جشن و سرور نشسته و سیره عملی و رفتاری مهربان ترین پیام آور وحی را با یکدیگر مشق می‌کردند.

حرکات شرم آور گروهک‌های تروریستی مزدور و جیره‌خوار که هر بار با شعارهای دروغین مذهبی و قومی در گوشه‌ای از جهان اسلام فتنه انگیزی می‌کنند نشانه‌ای آشکار از دوری این جماعت افراطی و ددمنش از اندیشه‌های انسان‌ساز پیامبر رحمت و اخلاق و غرق شدن بیش از پیش در منجلاب نفاق ، جهل و تکفیر است.

دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، ضمن تبریک و تسلیت عروج ملکوتی شهدای والامقام و آرزوی شفای عاجل مجروحین این حرکت انتحاری ننگین که با هدف لطمه زدن به وحدت و انسجام امت اسلامی و همدلی مثال زدنی مردم استان پر افتخار سیستان و بلوچستان طراحی شده است، خواستار پیگیری و برخورد قاطع مسئولین امنیتی و مرزداران دلیر نظامی و انتظامی با عوامل و ریشه‌های فاسد گروهک انصار‌الشیطان و تبیین و تقبیح اندیشه‌های مسموم گروهک‌های تکفیری و ضد انقلاب از سوی علمای فرهیخته و انقلابی منطقه بخصوص ائمه جمعه و جماعات اهل سنت است.

ان شاءالله ملت ایران و عموم مسلمین عالم، با اعتصام بحبل الله و عمل به منویات روشنگرانه ولی امر مسلمین جهان، بزودی شاهد برافراشته شدن پرچم پر افتخار اسلام عزیز بر قله‌های بلند جهان خواهند بود.

دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت

انتهای پیام/Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *