سازمان تامین اجتماعی کارت هوشمند سلامت توزیع نمی کند/ هر گونه تماس یا مراجعه در خصوص کارت سلامت را به 1420 گزارش کنید

سازمان تامین اجتماعی کارت هوشمند سلامت توزیع نمی کند/ هر گونه تماس یا مراجعه در خصوص کارت سلامت را به ۱۴۲۰ گزارش کنید

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، امیرعباس تقی پور مشاور مدیرعامل و مدیر کل روابط عمومی این سازمان نسبت به نوع جدید کلاهبرداری از مردم با عنوان ارائه کارت هوشمند سلامت سازمان تامین اجتماعی هشدار داد و از مردم خواست هر گونه تماس یا مراجعه به بیمه شدگان و مستمری بگیران در این خصوص را با تماس با شماره تلفن ۱۴۲۰( مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی) گزارش دهند.

تقی پور با تاکید بر اینکه سازمان تامین اجتماعی هیچ گونه کارت هوشمند سلامتی ارائه نکرده است و برنامه ای هم در این زمینه ندارد، گفت: نحوه ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران در مراکز درمانی ملکی و دولتی و دانشگاهی مشخص است . بیمه شدگان در مراجعه به مراکز ملکی فقط با ارائه کد ملی و بدون نیاز به دفترچه ، خدمات را دریافت می کنند و مراکز درمانی دانشگاهی و دولتی، خدمات را به بیمه شدگان با ارائه دفترچه بیمه این سازمان ارائه می کنند و کارت هوشمند سلامت مطرح نیست.

تقی پور تصریح کرد: این موضوع توسط نهادهای قانونی سازمان تامین اجتماعی نیز در حال پیگیری است .

مشاور مدیرعامل و مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی گفت: هر گونه اخبار و اطلاعیه های مرتبط با این سازمان توسط سایت سازمان تامین اجتماعی و رسانه های گروهی به اطلاع بیمه شدگان و مستمری بگیران رسانده می شود و این عزیزان برای دریافت اطلاعات و اخبار فقط به کانال های اطلاع رسانی معتبر مراجعه کنند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *