محبی: تا مدال جهانی نگیرم عمویم از من راضی نخواهد شد/ برای همه چیز آماده هستم

محبی: تا مدال جهانی نگیرم عمویم از من راضی نخواهد شد/ برای همه چیز آماده هستم


یدالله محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد حضورش در جام بین‌المللی آلرُسا اظهار داشت: در روسیه ۴ مسابقه تیم به تیم داشتیم که همه حریفان را شکست دادیم، سپس در مسابقات انفرادی که برای کشتی‌گیران ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم ترتیب داده شده بود، حاضر شدم و در دو گروه قرار گرفتیم و بعد از ۴ دور کشتی، در این بخش هم اول شدم. عباس فروتن که او هم در این رقابت انفرادی شرکت کرده بود، با من کشتی نگرفت.

وی در مورد سطح این رقابت‌ها که در روزهای گذشته در مسکو برگزار شد، تاکید کرد: ازبک‌ها سنگین‌وزن اصلی‌شان را به همراه داشتند، کسی که در جوانان جهان مدال گرفته بود. سنگین‌وزن آذربایجان هم خوب بود و روس‌ها هم نفر دوم مسابقات کشوری‌شان را در این رقابت‌ها شرکت داده بودند.

این کشتی‌گیر کرمانشاهی که چندی پیش در مسابقات کشوری به مقام اول رسیده بود، ادامه داد: بعد از اینکه در رقابت‌های کشوری اول شدم، ابراهیم مهربان تماس گرفت و اعلام کرد که قرار است یک تیم به روسیه برود و نام من هم در بین نفرات قرار دارد و خواست که آمادگی‌ام را حفظ کنم. ۵ روز مانده به اعزام هم در تهران زیر نظر کادرفنی تیم ملی تمرین کردیم و با آمادگی نسبی در این رقابت‌ها کشتی گرفتم.

عضو سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ پاریس با تاکید بر اینکه عمویش (محمدحسن محبی کشتی‌گیر پیشین تیم ملی) که در این مدت یکی از منتقدان وی بوده، از این قهرمانی کمی راضی است، تصریح کرد: بله، انتظار عمویم این است که در مسابقات جهانی شرکت کرده و مدال بگیرم، به همین دلیل از وضعیتی که فعلا دارم ناراضی است. بعد از کشتی‌هایی که در مسکو گرفتم او کمی از کارم رضایت دارد اما تا مدال نگیرم راضی نخواهد شد.

محبی در مورد اینکه حالا پرویز هادی به واسطه کسب مدال در جهانی اخیر یکی از مدعیان اصلی سنگین وزن تیم ملی خواهد بود، گفت: کشتی همیشه سخت است، من برای همه چیز آماده هستم، ان‌شاءالله که اتفاقات خوبی رخ دهد و هر کسی که شایسته‌تر است به عضویت تیم ملی درآید.

انتهای پیام/Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *